O nas

Witam na stronie mojej pracowni, która jest kameralnym laboratorium nastawionym na wykonywanie prac o indywidualnym charakterze. Wraz z moim zespołem pasjonujemy się tworzeniem uzupełnień protetycznych doskonale integrujących się z organizmem, uśmiechem i osobowością pacjenta.

Dysponujemy bogatym doświadczeniem klinicznym zdobytym w trakcie długoletniej współpracy z gabinetami stomatologii estetycznej oraz dzięki bezpośredniej pracy z pacjentami. Systematycznie podnosimy nasze kwalifikacje uczestnicząc w wielu kursach praktycznych i konferencjach naukowych. Precyzja wykonania traktowana jest przez nas nie mniej priorytetowo od estetyki uzupełnień protetycznych. Naszym celem jest odtwarzanie naturalnego piękna, więc zapraszamy do współpracy wymagających stomatologów, dla których uśmiech pacjenta jest bezcenny.
Tech. dent. Alicja Stępień

Prowadzę własne laboratorium od 2001 roku. Wraz z mężem lekarzem dentystą Ireneuszem Stępniem dzielę pasję zawodową, która zaowocowała wypracowaniem kompleksowej oferty rozwiązań dentystycznych. Jestem szczęśliwą mamą trójki dzieci, a w czasie wolnym łatwo mnie spotkać na leśnych i górskich ścieżkach biegowych.
 

Certyfikaty

 

Partnerzy